Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Kontakty

OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...

30.11.2013 v 11.00 soupeř Orel.

Další zápas jsme hráli v sobotu 30.11. Naším soupeřem byl Orel. První třetina skončila bez vstřelené branky. Ve druhé třetině se nám podařilo nastřílet pět branek. Po přestávce jsme nastoupili do třetí třetiny  a soupeři se hned na jejím začátku podařilo vstřelit branku. V průběhu hry jsme obdrželi další dva góly,  ale výhru jsme si vzít nenechali a vyhráli 5-3.

branky:Vaníček,Slavík(Hanousek),Hanousek(Ráliš),Hubáček(Slavík),Hanousek(Slavík)

27.11.2013 ve 20.00 soupeř Čadek

Ve středu jsme hráli další hokejový zápas v Třebechovicích. Naším soupeřem byl Čadek. Zápas se nám podařilo vyhrát 9-4. Góly našeho mužstva vstřelili-Dubovčí(3) Slavík(2) Hanousek(2) Feisl(2).

9.11.2013 v 11.00 soupeř Lípa n.Orlicí

V sobotu jsme odehráli další zápas na stadionu v Třebechovicích. Našim soupeřem byl nováček Lípa nad Orlicí. Soupeř vedl od 10 minuty 1.třetiny a nám se podařilo vyrovnat 5 minut před koncem zápasu. Utkání nakonec skončilo dělbou bodů a výsledkem 1:1. Gól za naše mužstvo vstřelil Ráliš Václav z přihrávky Vosyky Milana.

3.11.2013 v 16.00 soupeř Skalka

V neděli 3.11. jsme v Třebechovicích odehráli druhý zápas. Utkání jsme vyhráli kontumačně 5:0, protože soupeři se nedostavil brankář.  Zápas se odehrál v tréninkovém tempu, když v brance byla jenom dřevěná maketa brankáře.

V sobotu 26.10.2013 jsme zahájili nový hokejový ročník.

První zápas jsme hráli proti Blecku, ale bohužel se nám i přes velkou snahu nepodařilo vstřelit gól a utkání jsme prohráli 2:0.