Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Územní plán Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Hospoda Bohumileč Životní situace Dálnice D 35 Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné 2018

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Vyúčtování stočného , smlouvy

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


 RSS

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Ocenění

Zlatý erb 2007
Jako tradičně se naše obec Rokytno účastnila soutěže o nejlepší webové stránky obce. A i letos získala první místo za cenu veřejnosti.

Zlatý erb 2006
Naše obec Rokytno se již po třetí účastnila soutěže o nejlepší webové stránky obce. Získalaprvní místo za nejlepší webové stránky obce a obdržela cenu veřejnosti.
Soutěž Zlatý erb 2006 vyhlásilo Sdružení Zlatý erb pod záštitou Ministerstva informatiky ČR,Ministerstva vnitra ČR a Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Krajská kola vyhlašují kraje ČR. Soutěž je pořádána ve spolupráci se sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí ČR, portálem Města a obce online a konferencí ISSS. Soutěž je součástí iniciativ v rámci kampaně Březen - měsíc Internetu..
Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky.

Zlatý erb 2004

Obec Rokytno se v roce 2004 poprvé účastnila soutěže o nejlepší webové stránky obce a umístila se na druhém místě. Podrobné hodnocení najdete na stránkách Zlatý erb 2004.
Výsledky krajského kola o nejlepší webové stránky obce:
  1. Lukavice
  2. Rokytno
  3. Javorník

Poděkování MVČR 2002
Ministerstvo vnitra České republiky vyslovuje poděkování za účast na záchranných pracích a likvidaci následků povodní v roce 2002.

Vesnice oceněné za vesnickou knihovnu 2000
Cílem soutěže Vesnice roku v Programu obnovy venkova je snaha povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na vývoji svého domova, zveřejnit rozmanitost a pestrost uskutečňování programů obnovy vesnic a prokázat široké veřejnosti význam venkova.
Vyhlašovatelé soutěže jsou Spolek pro obnovu venkova, Svaz měst a obcí ČR a Ministerstvo pro místní rozvoj.
Spolupracující úřady a organizace jsou Kancelář prezidenta ČR, Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo životního prostředí, Ministerstvo kultury, Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu a Svaz knihovníků a informačních pracovníků.
Obec Rokytno byla přihlášena do soutěže Vesnice roku v letech 1999, 2000, 2001, 2003.Mapová aplikace


V mapách geosense  naleznete mapy naší obce:

  • katastrální
  • historické
  • budovy - čp.
  • územní plán
  • inženýrské sítě

Kalendář akcí v roce 2018


 17.11. 2018   ADVENTNÍ TVOŘENÍ

  2.12. 2018   ROZSVĚCENI

  VÁNOČNÍHO STROMU V BOHUMILČI

  3.12. 2018   ČERTOVSKÉ

     DOSTAVENÍČKO V ROKYTNĚ

            

FotogalerieCelá fotogalerie

Předpověď počasí


in-pocasi


© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz