Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Kontakty

OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...

5. Hc Čestice ,,B" 11 22 : 49 3

V sobotu 18.2.2017 jsme sehráli náš poslední naší hokejové ligy. Soupeřem nám byl tým z Čestic. Pro nás tento zápas vyšel vítězně 5:3. Konečný výsledek celé sezóny bohužel nevíme, protože příští týden probíhají ještě další zápasy, na kterých záleží naše pořadí.

Branky: Sokol (Hanousek), Slavík, Jelínek (Vosyka), Sokol (Jelínek), Slavík (Jelínek)

V sobotu 11.2.2017 od 8,30h jsme sehráli další hokejové utkání. K vidění byl pěkný hokej plný gólových šancí. Zápas v základní hrací době skončil nerozhodně a o vítězi zápasu museli rozhodnout samostatné nájezdy. V samostatných nájezdech krásně zachytal náš brankář a zápas pro nás skončil vítězně 3:2 po samostatných nájezdech.
Třetiny: (2:0), (0:2), (0:0), (0:1)
Branky: Vosyka (Salvík), Půlpán (Slavík), Jelínek - samostatný nájezd
Poslední hokejové utkání sehrajeme v sobotu 18.2.2017 od 16h v Třebechovicích pod Orebem. Toto utkání je již poslední, tak pro ty co letos ještě neučinili, tak nás přijeďte podpořit a užít si hokejovou atmosféru.

V sobotu 5.2.2017 jsme sehráli další hokejové utkání naší hokejové ligy. Soupeřem nám byla Lípa, která je v tabulce před námi. Zápas začal lépe pro soupeře, kdy hned na úvodu zápasu vedl o jednu branku. Nám se však podařilo zápas otočit a vítězství strhnout na naši stranu. Zápas pro nás skončil vítězně 4:1 a na soupeře na druhém místě nám schází jeden bod.
Třetiny: (0:1), (1:0), (3:0)
Branky: Nechvíle (Vosyka), Vosyka (Popilka), Sokol (Jelínek), Leder A. ml. (Sokol)

5. Max Hokej 3 : 8 1 0 0 1 0 0

Max Hokej Hc Rokytno Sk Skalka Hc Čestice ,,B" Hc          Lípa n.O.
Max Hokej U 3 : 8 : : :
Hc Rokytno 8 : 3 R : : 4 : 1
Sk Skalka : : N 5 : 1 2 : 3 Náj.
Hc Čestice ,,B" : : 1 : 5 A :
Hc Lípa n.O. : 1 : 4 3 : 2 Náj. : J

28.1.2017 jsme sehráli další hokejové utkání. Soupeřem nám byl Max hokej a byl k vidění pěkný hokej. Soupeře jsme viditelně přehrávali a zápas vyhráli 8:3. Další zápas je v neděli 5.2.2017 od 16 hodin.

Branky: Slavík, Jelínek, Sokol, Slavík, Vosyka, Nechvíle, Kašpar, Slavík

V sobotu jsme 21.1.2017 jsme sehráli další hokejové utkání soupeřem nám byli Čestice. Na tento zápas jsme se sešli v nejmenším možném počtu (7+1). Díky nízkému počtu hráčů jsme zvolili neobvyklou taktiku a to hlavně bránit a soupeři nepůjčit puk za žádnou cenu. Taktika zafungovala velice dobře a soupeř byl po chvilce hry hokejem znechucen a podlehl nám 6:3.

Branky: Jelínek, Slavík, Jelínek, Hanousek, Půlpán, Slavík

Další zápas se odehraje v sobotu 28.1.2017 v 8,30 a soupeřem nám je Max Hokej.

5. Hc Čestice ,,B" 6 : 20 3 0 0 3 0 0

T Max Hokej Hc Rokytno Sk Skalka Hc Čestice ,,B" Hc Lípa n.O.
Max Hokej U 2 : 3 1 : 4 7 : 4 :
Hc Rokytno 3 : 2 R 6 : 2 : 1 : 9
Sk Skalka 4 : 1 2 : 6 N 7 : 2 9 : 1
Hc Čestice ,,B" 4 : 7 : 2 : 7 A 0 : 6
Hc Lípa n.O. : 9 : 1 1 : 9 6 : 0 J

LÍPA - ROKYTNO

Dne 14.1. jsme sehráli další zápas. Kvůli velké marodce jsme hráli v počtu sedmi lidech a podlehli soupeři 8:1.
Branky: Sokol (Půlpán)

ROKYTNO - SKALKA

Ve středu 28.12.2016 jsme zahráli další utkání se soupeřem Skalka. Zápas se dobře vyvíjel už od začátku k naši straně. Po několika pěkných gólech zápas skončil 6:1 pro náš prospěch.

Branky: Jelínek (Leder A ml.), Sokol (Nechvíle), Slavík (Kropáček), Vrbata, Sokol, Vrbata

5. Hc Čestice ,,B" 5 10 : 17 3

Pro fanoušky a příznivce Rokytenského hokeje mám příjemnou zprávu, že nám konečně začíná naše soutěž,  která se bude hrát v Třebechovicích. Po loňském ročníku který vyhrál Bleck se tento tým rozpadl a ukončil činnost. Pro letošní sezonu ho nahradí loňský účastník krajské soutěže Čestice B.

Rozpis našich zápasů v 1.kole.

NE.30.10. V 8,30 MAX HOKEJ - ODEHRÁNO 27.11.2016

V neděli 27.11.2016 jsme sehráli utkání s týmem Max hokej.Utkání skončilo za nerozhodnutého stavu 3:3. Golý vsítili Branda, Jelínek(Sokol),Slavík(Sokol).  Utkání se vyvýjelo lépe pro soupeře který vedl již v 6 minutě první třetiny, poté se nám podařilo srovnat do konce první třetiny. Druhou třetiny jsme začali lépe my, když po odehraných 3 minutách 2 třetiny jsme se dostali do vedení 2:1, poté jsme se nechali unést jedno brankovým vedením a v půlce druhé třetiny bylo srovnáno. Na naše neštestí se soupeř dostal do vedení do konce druhé třetiny a do kabin jsme odcházeli se strátou jednoho golu 2:3. Ve třetí třetine hned po vhození bule bylo vyrovnáno na 3:3,tento stav vydržel až do konce utkání i když jsme měli převahu hry.

NE.20.11. V 10,30 SKALKA

V neděli 20.11.2016 jsme sehráli naše první utkání naší hokejové ligy. Soupeřem nám byla Skalka. K vidění byl hezký, vyrovnaný hokej, ale v závěru jsme podlehli soupeři 3:2.
Branky: Půlpán (Sokol), Hanousek

SO.10.12. V 8,30 LÍPA

V sobotu 10.12.jsme odehráli náš třetí soutěžní zápas v této sezóně.Naším soupeřem byl celek Lípa nad Orlicí.Zápas se nám bohužel nevydařil a prohráli jsme v poměru 7-1.Naši jedinou branku vstřelil Jan Vrbata.Na branku nahrával Marek Nechvíle.Bohužel se nám letos nedaří tak jak bychom si představovali,ale doufám,že se to obrátí k lepšímu.

NE.18.12. V 10,30 ČESTICE

V neděli 18.12.jsme odehráli další zápas .Naším soupeřem byl celek Čestic, který hrál v loňském roce krajskou soutěž.Kvalita Čestic se projevila už v první třetině v níž nám vstřelili tři branky. Nám se bohužel podařilo zase vstřelit jenom jednu branku. Zápas jsme nakonec prohráli 5-1.Náš jediný gól vstřelil po nahrávce Vosyky Kašpar Tomáš.

ST 21.12.2016  MAX hokej

Ve středu 21.12.2016 jsme sehráli jeden z dalších našich zápasů. Soupeřem nám byl Max. Zápas se začal lépe vyvíjet pro soupeře, kdy po dvou třetinách vedl 2:0. Ale třetí třetina byla naše a zápas jsme dotáhli do vítězného konce na výsledek 2:3.

Branky: Aleš Leder ml., Václav Kropáček, Jan Jelínek

Další zápas se hraje ve středu 28.12. od 20 hodin.

Brankáři: Kropáček Michal     Obránci: Pulpán Libor