Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK A HRAČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Veřejná sbírka pro Matěje Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Hokej 4.12.2011

V neděli 4.12.jsme odehráli další hokejový zápas v Třebechovicích. Naším soupeřem byl STREET MAX. Od prvních minut utkání jsme měli převahu a spoustu šancí, které nám brankář soupeře celkem úspěšně likvidoval. Přesto se nám v první třetině podařilo vstřelit čtyři góly. Bohužel jsme po vlastních chybách tři góly také inkasovali. Druhá třetina se už odehrávala zcela jasně v náš prospěch a nám se podařilo vstřelit další čtyři góly. Třetí třetina se dohrávala spíše z povinosti, protože o výsledeku bylo prakticky rozhodnuto a jen díky výkonu soupeřova brankáře nebyl rozdíl ve skóre ještě větší.

ROKYTNO - STREET MAX - 10:5 (4:3,4:1,2:1)

BRANKY - Turčány(Koďousek), Turčány(Koďousek), Koďousek(Vosyka), Šejba J(Slavík), PůlpánL.(Leder), Nechvíle P.(Černý), Slavík(Sokol), Slavík(Šejba J.), Turčány(Ráliš),Turčány(Černý)

Další zápas se uskuteční v sobotu 10.12.v 19.30 a soupeřem nám bude ČADEK.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz