Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Čerti. Hostinec U Pitrů. Pivovar Beránek.

V sobotu 5. prosince bude v Rokytně, pouze v místní části Rokytno, chodit čert, anděl a Mikuláš . Pokud budete mít zájem o jejich návštěvu , napište na email certirokytno@seznam.cz  adresu a jméno a stejná parta jako každý rok Vás navštíví. Čert , anděl a Mikuláš budou mít roušky a rukavice.

Hostinec U Pitrů v Rokytně oznamuje, že od 3.12.2020 začíná vařit obědové menu. Dále je možnost rozvozů obědů až k Vám domů nebo do práce. Aktuální jídelníček najdete na FB stránce Hostince U Pitrů nebo na vyžádání zašleme emailem. Telefonní kontakt: 608219091, 604389091 .  

Pivovar Beránek oznamuje, že přijede v úterý 1.12.2020 prodávat pivo v pet lahvích. Stanoviště bude mít před prodejnou Jednoty v Rokytně od 17.30 do 18.30 hodin.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz