Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Cyklistický memoriál. Chvojenecká pouť. Grilovaná kýta a hamburgery.

Oznamujeme občanům, že v sobotu 5.5.2017  od 13 do 17 a v neděli 6.5. od 8 do 14 hodin bude částečně  uzavřena silnice na trase  Sezemice – Lukovna - Dříteč- Bukovina-Borek- Újezd - Bohumileč- Dražkov   z důvodu konání cyklistického "Memoriálu Jarky Krátkého".  Pořadatelé, z důvodu bezpečnosti, prosí občany na trase závodu,  aby neparkovali se svými auty na silnici a aby zavřeli doma psy, kočky a další domácí zvířata.

Obec Chvojenec zve na CHVOJENECKOU POUŤ, která se koná v sobotu 5.5.2018 od 14 hodin na hřišti ve Chvojenci. Jsou připraveny soutěže pro děti i dospělé. K tanci a poslechu hraje skupina  ALIBI.

Hostinský hospody u Pitrů v Rokytně zve na grilovanou kýtu a hamburgery, které budou připraveny dnes 4.5.2018 od 19 hodin.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz