Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Jednání zastupitelstva. Adventní tvoření. Mikuláš, anděl a čert v Rokytně.

Obecní úřad Rokytno oznamuje, že jednání zastupitelstva se koná tento čtvrtek 25.11.2021 od 18.30 v zasedací místnosti Obecního úřadu v Rokytně.

Kulturní komise obce Rokytno zve na  adventní tvoření, které se koná v sobotu 27.11.2021 od 14 do 17 hodin v hostinci U Pitrů v Rokytně. Materiál na tvoření je připraven zdarma i ke koupi. Akce se řídí aktuálními opatřeními ohledně onemocnění COVID-19.

V neděli 5. prosince 2021 bude v Rokytně, pouze v místní části Rokytno, chodit čert, anděl a Mikuláš. Pokud budete mít zájem o jejich návštěvu , napište na email mikulasrokytno@seznam.cz   svoji adresu a jméno a stejná parta jako každý rok Vás navštíví. Čert, anděl a Mikuláš budou mít respirátory a rukavice.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz