Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Jednání zastupitelstva. Velkoobjemný odpad. MUDr.Ižáková. Čarodějnice. Výlet důchodců.

Obecní úřad Rokytno oznamuje, že jednání  zastupitelstva  obce  Rokytno, se  koná  ve  čtvrtek 26.4.2018  od  18.30  hodin v zasedací  místnosti  obecního  úřadu  v  Rokytně.

Obecní úřad Rokytno oznamuje , že kontejnery na velkoobjemný odpad budou přistaveny ve čtvrtek 26.dubna 2018 od 8 do 20 hodin. Stanoviště v Rokytně je za školou, stanoviště v Bohumilči je u hospody.

MUDr. Ižáková oznamuje, že v pondělí 30.4. a 7.5. 2018 budeme mít z provozních důvodů zavřeno.

  Kulturní komise obce Rokytno zve na tradiční slet  čarodějnic, který se koná v pondělí 30.4.2018 od 18 hodin u Kachňárny v Rokytně. Pro děti jsou připraveny soutěže a párek na opékání, dále vyhodnocení masek Čarodějů a Čarodějnic. Občerstvení zajišťuje Myslivecký spolek Rokytno.

Svaz důchodců Rokytno a Obec Rokytno zvou na výlet do Telče, který se uskuteční ve středu 23.května 2018. Přihlášky a zálohu 200 Kč vybírá nejpozději do 13.5.2018 paní Hana Kubizňáková. Pozvání platí pro všechny seniory z našich obcí. 

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz