Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Jednání zastupitelstva. Velkoobjemný odpad. Slet čarodějnic. Výlet důchodců.

Obecní úřad Rokytno oznamuje, že jednání zastupitelstva Obce Rokytno, se koná ve čtvrtek 25.4.2019 od 18.30 hod. v zasedací místnosti obecního úřadu v Rokytně..

Kontejnery na velkoobjemný odpad budou přistaveny v obci Rokytno ve čtvrtek 25. 4.2019 od 8 do 20 hodinStanoviště kontejnerů:v Rokytně je za základní školou v Bohumilči je u hospody. Do kontejnerů na velkoobjemný odpad patří pouze odpad, který se svým rozměrem nevejde do popelnice např.  starý nábytek, koberce, podlahové krytiny (PVC, lino) Do kontejneru nepatří odpad, který se svým rozměrem vejde do popelnice, elektroodpad, nebezpečný odpad, pneumatiky a stavební materiál (cihly, trubky, obaly od materiálu apod.),

Kulturní komise obce Rokytno zve na slet  čarodějnic, který se koná v sobotu 27.4.2019 od 17 hodin u Kachňárny v Rokytně. Pro děti jsou připraveny soutěže a hudební program zajišťuje hudební skupina ALIBI Občerstvení zajišťuje Myslivecký spolek Rokytno.

Svaz důchodců Rokytno a Obec Rokytno zvou důchodce z Rokytna, Bohumilče, Drahoše i Zástavy na výlet tentokrát do okolí Nymburka na soukromý zámek Loučeň. který se uskuteční ve středu 22.května 2019. Přihlášky a zálohu na vstupy ve výši 200 Kč na osobu vybírá nejpozději do úterý 14.5.2019 paní Hana Kubizňáková. Součástí zámku Loučeň je velká arboretní zahrada s označenými druhy stromů. Nedaleko odtud je Jabkenická myslivna , kde komponoval a dožil mistr Bedřich Smetana, nejslavnější to hudební skladatel české vážné hudby.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz