Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Karneval v Bohumilči. Hasičské posezení. Výstava králíků v Holicích.

Zveme Vás na DĚTSKÝ KARNEVAL,  který se konná v hospůdce v Bohumilči v sobotu 15.února 2020 od 16.59 hodin.   Bude diskotéka, soutěže o ceny, seznámení s maskotem dětských akcí v Bohumilči a každé dítě dostane párek v rohlíku. 

SDH  ROKYTNO Vás srdečně zve na Hasičské posezení, které se konná v pátek  14. února 2020 od 20,00 hodin v hospodě „U Pitrů“ v Rokytně. Vystoupení skupiny  „LEVEL UP“ je ve 20.15.hodin.  Hraje STANLEY  BAND. Vstupné 50 Kč.

Základní organizace Českého svazu chovatelů Holice pořádá 15.2. výstavu XXIX. mistrovství klubu chovatelů masných plemen s mezinárodní účastí, a to k 40. výročí založení klubu , v chovatelském středisku vedle železničního nádraží Holice.  Na výstavu je přihlášeno 491 králíků od 70 vystavovatelů z České republiky, Slovenska, Německa, Rakouska a Polska. Velká část vystavených králíků bude nabídnuta k prodeji.

 

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz