Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Kontejner na bioodpad, Adventní tvoření, Čertovské dostaveníčko, Ordinace MUDr. Ižákové, Územní plán

Obecní úřad Rokytno  oznamuje, že kontejner na bioodpad  bude přistaven v Rokytně a Bohumilči od 27.11.2015 od 11 hodin do 30.11.2015 do 8 hodin.Stanoviště v Rokytně je za Základní školouStanoviště v Bohumilči je u hospody.Do kontejneru lze dávat :trávu (suchou i čerstvě posečenou), listí, jehličí, plevel, ovoce, čisté seno.Do kontejneru nepatří větve, stromy, pařezy, rákos. 

MUDr Jana Ižáková oznamuje , že ve čtvrtek 3.12.2015 neordinuje.

Kulturní komise obce Rokytno  Vás zve na ADVENTNÍ TVOŘENÍ pro dospělé i děti V  SOBOTU 28.11.2015 OD 13 DO 16 HODIN v hospodě U Pitrů v Rokytně. Materiál na tvoření je připraven zdarma i ke koupi. Poté následuje od půl páté za obecním úřadem  ČERTOVSKÉ DOSTAVENÍČKO. Za zlaťáky se lze občerstvit v Čertovské krčmě.

í úřad Rokytno oznamuje, že  VEŘEJNÉ PROJEDNÁVÁNÍ ÚZEMNÍHO PLÁNU OBCE ROKYTNO  se bude konat 8.12.2015 od 15 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu v Rokytně. Návrh ÚP je vystaven k veřejnému nahlédnutí na odboru hlavního architekta, Magistrátu města Pardubic a na Obecním úřadě v Rokytně. Návrh ÚP je vystaven na internetové adrese www.Pardubice.eu.

//www.pardubice.eu/urad/radnice/uzemni-planovani/uzemne-planovaci-dokumentace/seznam-obci/rokytno/up-rokytno/

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz