Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Nabídka pomoci občanům. Reklamní REALTIME. Soutěž o kraslici a pomlázku.

Obec Rokytno nabízí pomoc rokytenským občanům (Rokytno, Bohumileč, Drahoš, Zástava). Po telefonické dohodě obec zajistí nezbytné služby a zboží. V  případě potřeby volejte na telefonní čísla obecního úřadu, starostky, místostarosty , účetní nebo pište na email urad@rokytno.eu .

 

REKLAMNÍ HLÁŠENÍ : REALTIME TECHNOLOGIES, se sídlem Veská 75 , přijme brigádníky. Práce je lehká a spočívá v balení a přebalování zařízení. Pracovní dobu si lze domluvit. Více informací u paní Pohlové na telefonu 702 220 458.


Obec Rokytno vyhlašuje soutěž o nejhezčí VELIKONOČNÍ KRASLICI A VELIKONOČNÍ POMLÁZKU. Uplatněte svoji fantazii a kreativitu a vytvořte vlastní originální kraslici, velikonoční pomlázku z libovolného materiálu tradiční i netradiční technikou. Do této soutěže se mohou zapojit jak jednotlivci, tak i kolektivy (děti i dospělí). Výrobky označené jménem, věkem, adresou a kontaktem odevzdejte v úředních hodinách na obecním úřadu v Rokytně.Uzávěrka soutěže je 31.3.2021. Výsledky vyhlásíme místním rozhlasem a následně předáme ceny vítězům.Výrobky budou vystaveny na „Výstavě autíček“ v domě čp. 146 v Rokytně.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz