Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Ordinace MUDr. Pavla Škody. Čarodějnice v Bohumilči. Znovuotevření hospody v Rokytně. Majitelům psů.

MUDr. Pavel Škoda oznamuje, že ve středu 1. a 8. května 2019 ordinuje v Býšti od 7,00 do 12,00 hodin. V pátek 3. a 10. května neordinuje.

Sbor dobrovolných hasičů Bohumileč zve na pálení čarodějnic, které se koná 30. dubna 2019 od 19 hodin za hospodou v Bohumilči. Buřty jsou zajištěny.

Nový hostinský hospody u Pitrů v Rokytně oznamuje, že od středy 1.5.2019 od 13 hodin je hospoda znovu otevřena.

Myslivecký spolek Rokytno žádá majitele psů, kteří  se svými miláčky chodí do přírody, aby je v tomto období nenechávali volně běhat. Zvěř jako zajíci a srny má mláďata a potřebuje mít klid.  

Svaz důchodců Rokytno a Obec Rokytno zvou důchodce z Rokytna, Bohumilče, Drahoše i Zástavy na výlet tentokrát do okolí Nymburka na soukromý zámek Loučeň. který se uskuteční ve středu 22.května 2019. Přihlášky a zálohu na vstupy ve výši 200 Kč na osobu vybírá nejpozději do úterý 14.5.2019 paní Hana Kubizňáková. Součástí zámku Loučeň je velká arboretní zahrada s označenými druhy stromů. Nedaleko odtud je Jabkenická myslivna , kde komponoval a dožil mistr Bedřich Smetana, nejslavnější to hudební skladatel české vážné hudby.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz