Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Přerušení dodávky elektřiny, kontejner na bioodpad, zájezd seniorů.

ČEZ DISTRIBUCE oznamuje přerušení dodávky elektřiny Rokytně a to zítra  ve středu 20.dubna od 7.30 do 14.,30. Elektřina nepůjde postupně v různých částech obce.

Obecní úřad Rokytno  oznamuje, že kontejner na bioodpad  bude přistaven v Rokytně a Bohumilči od 22.4.2016 od 11 hodin do 25.4.2016 do 8 hodin.Stanoviště v Rokytně je za Základní školou. Stanoviště v Bohumilči je u hospody. Do kontejneru lze dávat :trávu (suchou i čerstvě posečenou), listí, jehličí, plevel, ovoce, čisté seno.Do kontejneru nepatří větve, stromy, pařezy, rákos.

Svaz důchodců ČR spolu s Obecním úřadem v Rokytně zvou seniory na poznávací zájezd tentokráte na  Moravu na Hanou do Čech pod Kosířem. Na programu je návštěva zámku, Muzea historických kočárů a Hasičského muzea. Zájezd se koná ve středu 18. května 2016. Závazné přihlášky se zálohou 200,-Kč na vstupy vybírá paní Hana Kubizňáková do 5. května. Prosíme o dodržení termínu přihlášení, počet míst v autobuse je omezen na 40. Srdečně zvou pořadatelé.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz