Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Sběr železa. Úřední hodiny. Uzavření knihovny a výstavy autíček.

Sbor dobrovolných hasičů Rokytno oznamuje, že sběr železného šrotu se uskuteční v Rokytně v sobotu 10.10.2020. Železný šrot můžete připravit před vrata Vašeho domu.

Obecní úřad v Rokytně oznamuje , že z důvodu nouzového stavu mění od  úřední hodiny   od 12.10.2020  takto:  Pondělí     11 hodin – 16 hodin  Středa       11 hodin – 16 hodin.  Vše vyřizujeme přednostně ale bezkontaktně – telefonicky nebo emailem. Telefonní čísla na úřad jsou zveřejněna na internetových stránkách obce  a ve vývěskách obce.

Obecní úřad Rokytno oznamuje, že z důvodu nouzového stavu je uzavřena místní knihovna i výstava autíček.  O znovuotevření budeme informovat.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz