Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Úřední hodiny. Poplatky za popelnice. Roušky na úřadě. Používání roušek. Nakupování seniorů.

Obecní úřad v Rokytně oznamuje, že z důvodu plošné karantény je pro veřejnost uzavřen. Své služby poskytuje i nadále, na úřadě jsme přítomni a neodkladné záležitosti s Vámi vyřídíme osobně, po zazvonění na zvonek u vchodových dveří.Přednostně prosíme ale bezkontaktně – telefonicky nebo emailem urad@rokytno.eu.Telefonní čísla na úřad jsou zveřejněna na internetových stránkách obce www.rokytno.eu  a na vývěskách obce a jsou tato:obecní úřad: 466989128, starostka 602435122,účetní 724180927,    místostarosta 773005182.

Obecní úřad Rokytno dále oznamuje, že má na úřadě roušky, zhotovené spolkem Pohoda a paní Vrbickou a nabízí je občanům, kteří je potřebují.Po telefonické dohodě jim obecní úřad zajistí doručení.

Obecní úřad  Rokytno oznamuje, že z důvodu nouzového stavu posouvá splatnost poplatku za popelnice a psy do 31.května 2020.  Občanům, kteří poplatek zaplatí bezhotovostně,  doručíme  známku po telefonické dohodě do schránky.

Vláda na mimořádném zasedání rozhodla, že ode dne  19. března 2020 se všem osobám zakazuje pobyt a pohyb mimo bydliště bez ochranných prostředků dýchacích cest. Jako ochranné prostředky se počítají roušky, respirátory, ústenky, šátky, šály či jiné prostředky, které brání šíření kapének.

Ministři také rozhodli o úpravě včera vyhlášeného mimořádného opatření o vyhrazené nákupní době pro seniory nad 65 let. Na základě poznatků z praxe rozhodli změnit vyhrazené časy, kdy kromě seniorů nebudou moci být v maloobchodních prodejnách potravin, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží jiní zákazníci, a tona 7.00 až 9.00 hodin.     Zákaz vstupu se nově nebude vztahovat i na osoby s průkazem ZTP-P starší 50 let včetně jejich doprovodu a o osoby pracující v pečovatelských službách. Na lékárny se toto opatření vztahovat nebude.

  Obec    Rokytno   nabízí   pomoc   rokytenským    občanům, to   jsou  občané Bohumilče, Drahoše Rokytna a Zástavy,   kteří potřebují pomoc a nemají se o pomoc na koho obrátit.  Po telefonické dohodě obec zajistí nezbytné služby a zboží. V případě potřeby volejte na telefony: úřad  466 989 128, starostka 602 435 122, účetní 724 180 927,místostarosta 773 005 182 nebo pište na email urad@rokytno.eu .

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz