Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Úřední hodiny.Poplatky za popelnice.Roušky na úřadě.Zrušení jednání.Autobusová doprava.Pomoc obce.

Obecní úřad v Rokytně oznamuje, že z důvodu nařízení ministerstva vnitra má od 25.3.2020 úřední hodiny pouze v pondělí a ve středu od 13 do 16 hodin. Neodkladné záležitosti s Vámi vyřídíme osobně, po telefonické dohodě nebo emailem. Telefonní čísla na úřad jsou zveřejněna na internetových stránkách obce www.rokytno.eu  a na vývěskách obce a jsou tato: obecní  úřad  kancelář 466 989 128,  starostka Petra Vrbatová  602 435 122, účetní Marcela Kamenická 724 180 927,  místostarosta Jiří Fousek  773 005 182.

Obecní úřad Rokytno dále oznamuje, že má na úřadě roušky, zhotovené spolkem Pohoda a paní Vrbickou a nabízí je občanům, kteří je potřebují. Po telefonické dohodě jim obecní úřad zajistí doručení.

Obecní úřad  Rokytno oznamuje, že chtěl posunout splatnost poplatku  za popelnice a psy do 31.května 2020. Ale dle instrukcí Ministerstva vnitra, zaslaných 24.3.2020, posunout splatnost poplatku nelze, proto platí původní termín. Poplatek je možné ale zaplatit v měsíci dubnu bez sankcí.  Občanům, kteří poplatek zaplatí převodem na účet,  doručíme  známku   po telefonické dohodě do schránky.

Státní pozemkový úřad oznamuje, že v návaznosti na vládní opatření, ruší konzultaci k pozemkovým úpravám, která se měla konat dne 31.3.2020.   O náhradním termínu konzultace budou vlastníci informováni.

Pardubický kraj oznamuje, že jednání k podání informací o obchvatu Rokytna, které se mělo uskutečnit 1. dubna 2020 v Rokytně, se ruší. Náhradní termín bude oznámen dodatečně.

Prodejna zeleninypana Ladislava Soukala oznamuje , že má otevřeno ve všední den od 8 do 16 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin.

Oznamujeme že Vláda ČR zakázala, kvůli dalšímu šíření nového typu koronaviru, volný pohyb lidí po ČR. Výjimky jsou cesty do zaměstnání, cesty za blízkými, cesty za nákupem potravin, zajištění péče o děti a zvířata, cesty do zařízení lékařských služeb, zásobování, rozvozu apod.Není to zákaz vycházení ani domácí vězení. Cílem je omezit mezilidský kontakt  na minimum.

Dále Vláda ČR rozhodla, že ode dne  19. března 2020 se všem osobám zakazuje pobyt a pohyb mimo bydliště bez ochranných prostředkůdýchacích cest. Jako ochranné prostředky se počítají roušky, respirátory, ústenky, šátky, šály či jiné prostředky, které brání šíření kapének.

Obec Rokytno nabízí pomoc rokytenským občanům (Rokytna, Bohumilče, Drahoše, Zástavy), kteří potřebují pomoc. Po telefonické dohodě obec zajistí nezbytné služby a zboží. V  případě potřeby volejte na telefonní čísla 466 989 128 , 602 435 122 , 724 180 927 , 773 005 182 nebo pište na email urad@rokytno.eu.

 Pardubický kraj se společně s dopravci dohodl na omezení veřejné dopravy, které začne platit v sobotu 28. března. Změna jízdních řádů se dotkne autobusové i železniční přepravy, která není v tuto chvíli v souvislosti s mimořádnými opatřeními téměř využívána. Víkendové autobusové spoje jsou zrušeny bez náhrady až do odvolání. V pracovním týdnu bude také snížen počet autobusových spojů. Upravené jízdní řády naleznete na stránkách www.pardubickykraj.cz .

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz