Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Výlet důchodců, Závod hasičů

Výlet důchodců. 

Jako každoročně jste zváni na poznávací zájezd, tentokrát do Litomyšle, jednoho z nejhezčích měst Pardubického kraje. Uskuteční se komentovaná prohlídka středu města, dále pak prohlídka zámku. Zajímavá  jistě bude i návštěva  okrasných a ovocných školek s možností nákupu výpěstků.

  Výlet se koná ve středu dne 13.května 2015. Odjezd o půl osmé ráno, návrat mezi 17. – 18. hodinou.

Přihlášky se zálohou na vstupy do zámku 200 Kč za osobu vybírá paní Hana Kubizňáková. Zveme všechny důchodce z Rokytna, Bohumilče, Zástavy i Drahoše. Dle přihlášek bude upravena trasa rozvozu tam i zpět.

 Prosíme o včasné přihlášení kvůli zajištění velikosti autobusu. Závazné přihlášky, prosíme, do 15.4.2015. Pořádá společně Svaz důchodců s Obecním úřadem Rokytno a tímto jste srdečně zváni.

Hasičský závod Rokytenská míle

Sbor dobrovolných hasičů zve občany na 12.ročník závodu Rokytenská míle, který se uskuteční toto sobotu 11. dubna od 8 hodin  v prostoru u obecního úřadu a v části obce nazývané Chaloupka. Prosíme proto spoluobčany o zvýšenou opatrnost v této části obce, protože soutěž bude probíhat i po místních komunikacích.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz