Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Vystoupení žáků ze ZŠ. Autobusová doprava. Zvěřinové hody.

Základní a mateřská škola Rokytno zve na vánoční vystoupení, které se konná v pondělí 15.12.2014 od 16.30 v telocvičně v Rokytně.

 

Krajský úřad Pardubického kraje , oddělení dopravní obslužnosti oznamuje, že od              14.prosince 2014 platí nové jízdní řády. Na trase Rokytno-Pardubice jsou jen drobné změny, na trase Hradec Králové - Holice jsou minutové posuny a jeden ranní spoj nezajíždí do Rokytna.

 

Hospoda u Pitrů Rokytno zve na zvěřinové hody, které se konají v pátek 12. a v sobotu 13.12.2014. V pátek od 18 a v sobotu od 11 hodin můžete přijít ochutnat pochoutky ze zvěřiny. Speciality připravuje Luboš Siřiště.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz