Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Vyvážení popelnic. Ordinace MUDR. Ižákové. Nabídka zaměstnání servisního technika.

Dovolujeme si upozornit občany , že v pondělí 12.března již nebudou vyváženy popelnice, které nejsou opatřeny žlutou známkou na rok 2018. Známku si můžete zakoupit na obecním úřadě v Rokytně ve středu do 17 hodin a v pátek do 12 hodin.

 MUDr. Jana Ižáková oznamuje, že má dovolenou v termínu od pondělí 12.3. do pátku 16.3. 2018 . Zastupuje MUDr. Ladislav Štěpánek v ordinaci Dolní Roveň,  úterý, středu a čtvrtek  8 – 11 h.

Společnost CRAMO PŮJČOVNA STAVEBNÍ TECHNIKY Opatovice nad Labem přijme servisního technika na plný pracovní  úvazek .Více informaci na tel.čísle 602 147 342, nebo přímo na pobočce po předchozí domluvě.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz