Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Zákaz skládkování, Čarodějnice, Zvěřinové hody

Oznamujeme občanům, že od 1. května 2015 je zákaz skládkování větví a dalšího odpadu v Rokytně v prostoru u Kachňárny, bývalé čarodějnice a v Bohumilči v prostoru, kde se pálí čarodějnice.                       Dále oznamujeme, že platí zákaz skládkování větví a dalšího odpadu na všech obecních pozemcích v obci Rokytno a jeho místních částech.

Oznamujeme , že pálení čarodějnic v  Rokytně bude začínat soutěžemi pro děti  v 18 hodin v prostorách u kachňárny. Oheň bude zapálen ve 20 hodin. Občerstvení zajišťuje MS Smrčiny Rokytno od 17 hodin. V nabídce budou nápoje, klobásy a guláš.

 

MS SMRČINY Rokytno zve na ZVĚŘINOVÉ HODY , které se konají 1.5.2015 od 11 hodin v kachňárně. Vaří pan Luboš Siřiště a bude připraveno 6 druhů hotovek.

 

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz