Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Zastupitelstvo obce Rokytno. Kontejner na BIO a větve. Velikonoční tvoření.

  Jednání  zastupitelstva  obce  Rokytno, se  koná  ve  čtvrtek  30.3.2017  od  18.30  hodin v zasedací místnosti   obecního  úřadu  v  Rokytně.

Oznamujeme občanům, že kontejner na bioodpad je opět přistaven v areálu zemědělského družstva v Rokytně. Trávu a větve je možno vozit každou sobotu od 10 do 12 hodin. Do kontejneru na bio patří pouze tráva, listí , plevel, ovoce. Větve se dávají samostatně  na kupu. 

Zveme Vás  na       „Velikonoční  tvoření“     které bude v neděli  9. 4. 2017 od 13 hodin     v hospodě U Pitrů v Rokytně.   Máme připraven materiál na výrobu jarních a velikonočních dekorací, a to jak pro děti, tak i pro dospělé.Bude zde možnost i zakoupení drobných dekorací  a velikonočních ozdob ... .

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz