Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Zastupitelstvo obce Rokytno. Adventní tvoření. Staročeská zabíjačka.

Obecní úřad Rokytno oznamuje , že jednání zastupitelstva obce Rokytno se koná ve čtvrtek 23.11.2017 od 18.30 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu v Rokytně.

Kulturní komise obce Rokytno  Vás zve na  ADVENTNÍ  TVOŘENÍ  pro dospělé i děti , které se koná sobotu 25. 11. 2017 od 13 do 16  hodin v domě čp. 146 v Rokytně. Vstup na tvoření bude přes čekárnu u ordinace MUDr. Škody. Materiál na tvoření je připraven zdarma i ke koupi. Přijďte se naladit na vánoční vlnu.

Hospoda U Pitrů zve na staročeskou zabíjačku, která se koná dne  24. -  25.11.2017 . V pátek  bude od 18 hodin možno ochutnat minutky připravené z čerstvého masa. V sobotu od 11 hodin si můžete přijít ochutnat jitrnice , ostatní zabíjakové pochutiny i připravované minutky. Speciality připravuje Luboš Siřiště.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz