Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Ordinace MUDr.Škody a MUDr. Ižákové. Skládkování v "suchém" rybníku. Objednávky odvozu odpadu.

 

Změna ordinačních hodin ordinace MUDr.Škody

MUDr. Škoda oznamuje,  že  ve čtvrtek 10. a v pátek 11.11.2016 neordinuje. Ve  čtvrtek 17.11.2016 ordinuje jako v normální všední den, to je dopoledne v Rokytně a odpoledne v Rábech.

MUDr. Jana Ižáková oznamuje, že v pátek 11.11. a 18.11. nebude ordinovat.  11. 11. sestra v Dolní Rovni přítomna, 18. 11.  ne.

 

Žádáme naše spoluobčany, aby svůj bioodpad ze svých zahrad, např. trávu, listí, jablka a jiné, neodváželi skládkovat k "suchému" rybníku v Rokytně. Kontejner na bioodpad je přistaven v bývalém areálu JZD. Pokud potřebujete další informace, dostavte se na Obecní úřad.

PROSÍME O VRÁCENÍ Závazné objednávky odpadových služeb NEJPOZDĚJI DO 16.11.2016. VYPLNĚNÝ FORMULÁŘ (Z ROKYTENSKÝCH NOVIN A NEBO VYTIŠTĚNÝ ZE STRÁNEK WWW.ROKYTNO.EU) VRAŤTE  DO  KANCELÁŘE  OÚ  V  ROKYTNĚ NEBO DO  SCHRÁNEK OBCE. Schránky:  V ROKYTNĚ  (na budově úřadu),  V BOHUMILČI  (na budově hasičárny),V DRAHOŠI  (na kulturním domě),  V ZÁSTAVĚ  (na čekárně). V PŘÍPADĚ NEVRÁCENÍ OBJEDNÁVKY DO STANOVENÉHO TERMÍNU, VÁM  BUDE OBJEDNÁN  ODVOZ  POPELNICE 120 L O FREKVENCI  2 x ZA MĚSÍC. Obecní úřad Rokytno

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz