Country večer. Sběr železa. Nebezpečný odpad. Velkoobjemný odpad.
Country večer
Obec Rokytno pořádá v hostinci U Pitrů Country večer, který se koná v sobotu 20.4.2024 od 18 hodin. K poslechu a tanci hraje skupina Samoťáci.
Sběr železa
Sbor dobrovolných hasičů Rokytno oznamuje, že sběr železného šrotu se bude konat v Rokytně - místní části Rokytno tuto sobotu 20. dubna 2024. Železný šrot můžete připravit před vrata vašeho domu.
Svoz nebezpečného odpadu
V obci se uskuteční sběr nebezpečných odpadů v pondělí 22. 4. 2024
Zastávky v jednotlivých obcích:
Zástava příjezd 15,45 hod. odjezd 16,00 hod.
Stanoviště u kontejnerů na sklo a plasty.
Bohumileč příjezd 16,05 hod. odjezd 16,20 hod.
Stanoviště před hostincem.
Rokytno příjezd 16,25 hod. odjezd 16,55 hod.
Stanoviště za obecním úřadem.
Drahoš příjezd 17,00 hod odjezd 17,15 hod.
Stanoviště u kontejnerů na sklo a plasty.
Sbírané druhy nebezpečných odpadů:
autobaterie, nerozbité zářivky, vyjeté oleje, olejové filtry, baterie, zbytky nátěrových hmot, léky, teploměry.
NEBEZPEČNÝ ODPAD SE NESMÍ DÁVAT NA MÍSTA SVOZU, ALE MUSÍ SE OSOBNĚ ODEVZDÁVAT PŘÍMO OBSLUZE AUTA, KTERÁ ODPAD ODVÁŽÍ!!!
Pneumatiky se nesbírají!!
Přistavení kontejnerů na velkoobjemný odpad
Kontejnery na velkoobjemný odpad budou přistaveny v obci Rokytnove čtvrtek 25. 4. 2024 od 8 do 20 hodin. Stanoviště kontejnerů v Rokytně je u obecního úřadu a v Bohumilči je u hospody.
Do kontejnerů na velkoobjemný odpad patří pouze odpad, který se svým rozměrem nevejde do popelnice, např. starý nábytek, koberce, podlahové krytiny (PVC, lino).
Do kontejneru nepatří odpad, který se svým rozměrem vejde do popelnice, elektroodpad, nebezpečný odpad, pneumatiky a stavební materiál (cihly, trubky, obaly od materiálu apod.)