Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK A HRAČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Veřejná sbírka pro Matěje Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

HC Rokytno - OREL 4.2.2012

V sobotu 4.2.jsme odehráli poslední zápas tohoto ročníku. Naším posledním soupeřem byl Orel. Utkání se nám podařilo rozhodnout už během první třetiny,  kdy se nám podařilo vstřelit čtyři branky a soupeř měl pouze dvě šance,  kdy ohrozil našeho brankáře, ale ani jednu nevyužil.  Tento hokej moc vzrušení nepřinesl,protože soupeř zřejmě smířený se svojí prohrou působil odevzdaným dojmem. Zápas jsme vyhráli 9:1,když Orlům se podařilo vstřelit branku až dvě minuty před závěrečným hvizdem. Díky tomuto vítězství jsme skončili za vítězným BLACKEM na druhém místě. Podařilo se nám sice obhájit pozice jako minulou sezónu,ale mysleli jsme na místo nejvyšší. Doufám,že v příští sezóně to bude o ten jeden stupínek lepší.

Na závěr bych chtěl poděkovat fanouškům,kteří nás jezdili podporovat v docela hojném počtu a budu rád,když nám svoji přízeń zachovají i v příštím ročníku.

ROKYTNO-OREL:9:1
BRANKY-Slavík(Půlpán L.) Slavík(Půlpán L.) Turčány(Půlpán L.) Feigl(Slavík) Turčány(Vrbata) Slavík(Turčány) Turčány(Feigl) Slavík(Černý) Slavík(Turčány)
TŘETINY-(4:0),(2:0),(3:1)
 

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz