Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Kontakty

OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

RSS

Nabízíme vám RSS kanály

více

Hokejová sezona 2015 - 2016 aktualizováno

V sobotu 28.11.2015 jsme hráli s mužstvem Max hokej a poprvé v tomto ročníku jsme nedosáhli na vítěství. Bohužel nám chybělo několik opor a i přes velkou snahu a vedení po první třetině jsme podlehli 5-4. Dvě minuty před koncem zápasu jsme hráli přesilovku. Odvolali jsme brankáře a i přes vytvořený tlak už se nám skórovat nepovedlo.

ROKYTNO-MAX HOKEJ-4:5

BRANKY-Vrbata (Hanousek J.),Leder V.,Dubovčí (Jelínek),Vrbata (Leder V.)

Další zápas se hraje v neděli 6.12.v16.30 a soupeřem bude SKALKA.

V sobotu 21.11.2015  jsme odehráli další zápas.Naším soupeřem byl OREL.Od začátku zápasu jsme měli jasnou převahu,ale bohužel se nám podařilo proměnit jedinou šanci v první třetině.Po zbytek zápasu jsme soupeře přehrávali,ale tentokrát jsme se nedokázali střelecky prosadit jako v minulých utkáních a naše výhra 4-2 byla pro soupeře hodně milosrdná.

ROKYTNO-OREL4-2 (1:0),(2:1),(1:1)

BRANKY: Dubovčí (Slavík),Jelínek,Dubovčí (Slavík),Slavík (Leder V.)

Další zápas se hraje v sobotu 21.11. v 11.00 a naším soupeřem bude opět OREL.

8.11.2015 - 11.00hod - Rokytno-Bleck

V neděli 8.11. jsme sehráli další zápas naší soutěže v Třebechovicích. Naším soupeřem byl místní BLECK TEAM. Naštěstí se nám podařil vstup do zápasu a po pěti minutách hry jsme vedli tři nula. Soupeři se sice ještě v první třetině podařilo dát jeden gól a snížit stav utkání, ale naši hráči zápas zvládli bez větších problémů až do konce.

Rokytno-Bleck 8-4 (3:1) (3:1) (2:2)

BRANKY-Slavík(Vrbata),Leder A.(Jelínek),Hanousek,Vrbata(Kropáček),Hanousek,Slavík(Venzara),Slavík(Sokol),Vrbata(Kropáček)