Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Čarodějnice v Rokytně a v Bohumilči. Cyklistický memoriál. Zájezd důchodců.

Hospoda Bohumileč a SDH Bohumileč  zvou v  sobotu 30.4.2016 na PÁLENÍ ČARODĚJNIC do Bohumilče. Od 17.00 je  pro děti lampionový průvod, opékání špekáčků a soutěž o nej...čarodějnici.
V udírně budou pro Vás klobásky .... Pro náladu na kytaru zabrnká Radek. Od 21:30 ROCKOTÉKA k tanci a poslechu zahraje DJ NETOPÝR. Vstupné dobrovolné.

 

Kulturní komise obce Rokytno zve na tradiční slet čarodějnic, který se koná v sobotu 30. 4. 2016 od 18 hodin v prostoru za rybníkem  ,,U KACHŇÁRNY“ v Rokytně. Pro děti, které očekáváme v kostýmech,  jsou připraveny soutěže. Přijďte  strávit společně sobotní podvečer. Po soutěžích bude zapálena hranice. Občerstvení zajišťuje  MS Smrčiny Rokytno.

 

Oznamujeme občanům, že v sobotu 30. dubna 2016  od 14 do 17,30 a v neděli 1. května od 9 do 13.30 hodin bude uzavřena silnice na trase  Sezemice – Bohumileč – Újezd – Zástava – Dříteč – Dražkov – Lukovna – Sezemice  z důvodu konání cyklistického "Memoriálu Jarky Krátkého".  Pořadatelé, z důvodu bezpečnosti, prosí občany na trase závodu,  aby neparkovali se svými auty na silnici a aby zavřeli doma psy, kočky a další domácí zvířata.

 

Svaz důchodců spolu s Obecním úřadem v Rokytně zvou seniory na poznávací zájezd, tentokráte na  Moravu, na Hanou, do Čech pod Kosířem. Na programu je návštěva zámku, Muzea historických kočárů a Hasičského muzea. Zájezd se koná ve středu 18. května 2016. Závazné přihlášky se zálohou 200,-Kč na vstupy vybírá paní Hana Kubizňáková do 5. května. Prosíme o dodržení termínu přihlášení, počet míst v autobuse je omezen na 40. Srdečně zvou pořadatelé.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz