Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Dálnice D35. Vakcinace psů v Bohumilči. Cyklistický závod - částečná uzavírka komunikace.

Ředitelství silnic a dálnic zve na den otevřených dveří na dálnici D 35, který se koná v sobotu 11.9.2021 od 10 do 17 hodin. Otevřen je ale pouze úsek od křižovatky v Opatovicích v délce 2 kilometry a ten si můžete prohlédnout pěšky, na kole nebo na koloběžce. Na křižovatce v Opatovicích je v průběhu dne připraven doprovodný program. Více se dozvíte z letáku, který je na vývěskách a webových stránkách obce.

MVDr. Pavla Bergová oznamuje, že v sobotu 11.9.2021 v 15:15 proběhne hromadná vakcinace psů v Bohumilči. Během akce je možno zakoupit odčervení, přípravky na blechy a klíšťata, případně psa načipovat.

Sdružení cyklistů Pardubicka oznamuje, že 11. a 12. září 2021 se bude konat memoriál Jarky Krátkého a budou proto po dobu závodu částečně uzavřeny komunikace. Objízdná trasa není nařízena, vozidla budou pořadatelem pouštěna na trasu závodu pouze po směru jízdy cyklistů.  V sobotu 11.září od 13 do 17 hodin bude probíhat časovka, která povede po trase Sezemice -  Lukovna  – Dražkov – Bohumileč – Sezemice.  V neděli 12. září od 8 do 14 hodin bude probíhat závod na trase Sezemice - Lukovna – Dražkov – Dříteč – Bukovina – Borek – Býšť – Rokytno – Sezemic.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz