Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Jednání zastupitelstva, Rokytenský pětiboj, Pronájem bytů

Obecní úřad Rokytno oznamuje, že    jednání  zastupitelstva  obce  Rokytno , se  koná  ve  čtvrtek 27.srpna 2015   v zasedací místnosti obecního úřadu v Rokytně. Začátek je v 18,30  hodin.

Svazek obcí Loučná a obec Rokytno Vás srdečně zvou na 2. ročník zábavné soutěže ROKYTENSKÝ PĚTIBOJ, aneb prázdniny ještě nekončí, který se koná v sobotu 29. srpna 2015 od 14 do 21 hodin na sportovním hřišti u OÚ Rokytno. Předsedou poroty bude Bohuš Matuš.  Tímto bychom rádi pozvali i děti, pro které budou připraveny soutěže.

 

Obec Rokytno nabízí k pronájmu  bezbariérové jednopokojové  byty v domě na adrese Rokytno 48.                                                        Byt si může pronajmout  kdokoli, liší se pouze doba, na kterou je byt pronajat.      S  nájemcem  bytu,  kterému je  nad 70 let bude uzavřena smlouva na dožití.     S nájemce bytu, který je  invalidní  bude uzavřena smlouva na 2 roky a bude prodloužena, v případě, že bude i nadále invalidní.      S nájemcem bytu, který je mladší 70 let a není invalidní bude uzavřena smlouva na 1 rok.       Více informací podá Obecní úřad v Rokytně.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz