Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Nabídka zaměstnání. Zájezd důchodců. Sběr bioodpadu.

Rozhlasová relace na  strojníka

Stavební firma Ječmínek, spol. s r.o. se sídlem v Pardubicích, působící na trhu práce již 26 rokem, přijme do HPP strojníka pro obsluhu čelního nakladače, UNC a vysokozdvihu

Požadujeme:

-        Strojní průkaz (pokud platnost průkazu již vypršela, zajistíme proškolení)

-         Výhodou řidičský a profesní průkaz sk. C a E

V případě zájmu kontaktujte paní Dianu Urválkovou na tel. 777 165 913 nebo své životopisy zasílejte na urvalkova@jecminek.cz.

ZÁJEZD DŮCHODCŮ

Svaz důchodců spolu s Obecním úřadem v Rokytně zvou seniory na poznávací zájezd, tentokráte na  Moravu, na Hanou, do Čech pod Kosířem. Na programu je návštěva zámku, Muzea historických kočárů a Hasičského muzea. Zájezd se koná ve středu 18. května 2016. Závazné přihlášky se zálohou 200,-Kč na vstupy vybírá paní Hana Kubizňáková do 5. května. Prosíme o dodržení termínu přihlášení, počet míst v autobuse je omezen na 40. Srdečně zvou pořadatelé.

KONTEJNERY  NA   BIOODPAD

 Od 7.5.2016 budou občané našich obcí Drahoše, Bohumilče, Rokytna a Zástavy odvážet bioodpad do nově určeného sběrného místa v Rokytně, v areálu bývalého JZD. Bioodpad bude možné vozit každou sobotu od 10.00 - 12.00 hod. V tyto hodiny bude u  sběrného kontejneru obsluha, která bude dohlížet na dovezený bioodpad.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz