Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Veřejná sbírka pro Matěje Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Prodej zmrzliny. Cyklistický závod. Prodej stromků.

Hostinec u Pitrů v Rokytně oznamuje, že od pátku 6.5. 2022 zahajuje prodej točené zmrzliny. Těšíme se na Vás. 

Sdružení cyklistů Padubicka oznamuje, že 7. a 8. května se bude konat Memoriál Jarky Krátkého a budou proto po dobu závodu částečně uzavřeny komunikace. Objízdná trasa není nařízena, vozidla budou pořadatelem pouštěna na trasu závodu pouze po směru jízdy cyklistů. V sobotu dne 7. května 2022 v době od 14.00 – 17.30 hodin bude probíhat časovka jednotlivců na okruhu Sezemice – Lukovna - Dražkov – Bohumileč – Rokytno (kanál) - Sezemice. V neděli 8. května 2022 v době od 8.00 – 14.00 hod. bude probíhat závod na okruhu Sezemice – Dříteč – Bukovina nad Labem - Borek – Hrachoviště – Býšť – Rokytno – Sezemice s hromadným startem jednotlivých kategorii podle věkových skupin.

Reklamní hlášení

Český rodinný podnik Přírody přijede prodávat ovocné stromky a keře prémiové kvality za velice příznivé ceny. Sazenice ovocných stromků jsou 2-3 roky staré. Všechny stromky jsou krásně živé. K prodeji na místě budou různé druhy ŠVESTKY, zimní i letní JABLONĚ A HRUŠKY, ranné i pozdní MERUŇKY, odolné BROSKVE a NEKTARINKY, RYNGLE, VIŠNĚ a  TŘEŠNĚ srdcovky, LÍSKY I VLAŠSKÉ OŘECHY, stromkový i keřový RYBÍZ a ANGREŠT bez bodláků. Dále budou v nabídce sazenice ČESKÝCH JAHOD, mrazuvzdorné KANADSKÉ BORŮVKY a velkoplodé MALINY. Ovocné stromky a keře od nás jsou určeny pro pěstování ve vaší oblasti. Součástí prodeje je i odborné poradenství. Ceny od 50 do 200 Kč za kus. Prodej se uskuteční 12.5.2022 od 11:30 do 12h u prodejny Jednoty v Rokytno.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz