Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Stavebniny STAPUS. Výstava Holice.

Reklamní hlášení

 

Provozovna stavebnin STAPUS,s.r.o v Sezemicích Vás srdečně zve do nové prodejny, kde byl pro Vás rozšířen sortiment zboží o : šrouby, hřebíky a další zboží ze železářství, dále pak mícháme fasády, marmolity, barvy na malování, lazury na dřevo a kovy, to vše v odstínech, které si vyberete. V pátek 14 září budou od 11,00 hod přítomni zástupci výrobců barev, tmelů a lepidel, kteří Vám ochotně předvedou  některé materiály a odpoví na Vaše dotazy. Srdečně zvou pracovníci firmy STAPUS s.r.o.

 

  ZO ČSCH Holice zve na tradiční posvícenskou prodejní výstavu drobného zvířectva, která se koná od 15. - 16. září 2018 od 8.00 - 17.00 hodin  ve výstavním areálu chovatelů, Puškinova 1018, Holice. Vystaveni budou králíci, drůbež, holubi, nutrie, kozy, ovce a exotické ptactvo. Zhlédnete zde speciální expozici plemene  Český černopesíkatý králík. Součástí výstavy bude expozice zahrádkářů a včelařů.

   

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz