Obecní úřad, Zastupitelstvo Obec Koronavirus Územní plán Pozemkové úpravy Rokytno Odvoz komunálního odpadu Poplatek za psa Lesní park VÝSTAVA MODELŮ AUTÍČEK V ROKYTNĚ ZŠ a MŠ Rokytno Jízdní řády autobusů Sbor dobrovolných hasičů Rokytno HC Rokytno Knihovna Tělocvična , hřiště SLUŽBY V OBCI + lékaři Podnikatelé a firmy v obci Životní situace Dálnice D35 a přivaděč Svazek obcí Loučná

Kanalizace


Tlakovou kanalizaci v obci Rokytno provozuje Svazek obcí Rokytno-Chvojenec má své stránky www.sorch.cz

Hlášení poruch

Stočné

Hospodaření Svazku obcí Rokytno-Chvojenec

Dokumentace ke kanalizaci

Kontakty


OBEC ROKYTNO
Rokytno 21
533 04 ROKYTNO
Tel.:  466989128            Email:urad@rokytno.eu Datová schránka: 94xa5a6 Web:  www.rokytno.euVíce...


   PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY


 RSS 

Nabízíme vám RSS kanály 

 více

Uzavírka silnice Sezemice-Rokytno,Sraz šlap.moskvičů,Kontejner na trávu,Omezení vod,Nebezpečí požáru

Klub šlapacích moskvičů zve na 4.ročník srazu šlapacích moskvičů, který se uskuteční v sobotu 15.srpna 2015 od 9 hodin na hřišti u obecního úřadu v Rokytně.

 

Dnes  14. 8. 2015  jsme se dozvěděli, že od  17.8.2015 / 07:00 hodin  do    13.11.2015  /  16:00 hodin bude úplně uzavřena silnice č. II/298 Sezemice – Rokytno - most přes Ředický potok. 

Objízdná trasa pro osobní vozidla je vedena po silnici č. III/29810 Sezemice – Lukovna – III/29815 Dražkov - III/29820 Bohumileč, obousměrná.         Objízdná trasa pro nákladní vozidla je vedena po silnici č. I/36 Sezemice – Časy – Holice – I/35 Holice – Býšť, obousměrně.

 

Oznamuje občanům, že od pátku 14.8. do pondělí 17.8. budou v  obci Rokytno - za školou a v obci Bohumileč u hospody přistaveny kontejnery na trávu.  Kontejnery slouží občanům k ukládání posekané i suché trávy, ovoce a listí. Je zakázáno do kontejnerů umísťovat větve, části stromů, thůjí, pařezy, rákos a jakákoli jiný odpad .

Na základě výzvy Magistrátu města Pardubic , žádáme občany , aby omezili odběr povrchové vody. Povrchovou vodou se rozumí voda z potoků, rybníků a řek.

Hasičský  záchranný sbor Pardubického kraje

upozorňuje s odvoláním na nařízení Pardubického kraje č. 1/2013,

že v období nadměrného sucha v místech se zvýšeným nebezpečím vzniku požárů je zakázáno:

rozdělávat nebo udržovat otevřený oheň, kouřit, odhazovat hořící nebo doutnající předměty,
používat zábavnou pyrotechni
ku, vjíždět motorovým vozidlům na lesní a  polní cesty a suché travní porosty, vyjma vozidel vlastníků lesů, kteří zabezpečují opatření pro dobu zvýšeného nebezpečí vzniku požárů.

© copyright 2011 obec Rokytno. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o přístupnosti

Stránky vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz